בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

חימום בריכה

מדינת ישראל היא מדינה חמה יחסית ואין ספק שהקיץ הישראלי הוא תקופה חמה מאוד אשר גורמת לרוב האנשים לרצות להיות או במקום סגור וממוזג או בבריכה של מים קרים, צוננים ומרעננים.
חימום בריכה - pool guy

מדינת ישראל היא מדינה חמה יחסית ואין ספק שהקיץ הישראלי הוא תקופה חמה מאוד אשר גורמת לרוב האנשים לרצות להיות או במקום סגור וממוזג או בבריכה של מים קרים, צוננים ומרעננים. אך התקופה של ימים חמים שכיף לקפוץ למים קרים נמשכת 3 אולי 4 חודשים ואז השימוש בבריכה לרוב פחות נעים ומזמין.

אז מה עושים כאשר מים קרים לא נעימים ולא כיף להיכנס אליהם ועדיין רוצים להשתמש בבריכה, למשל לצורך שחיית בוקר בריאה ומרעננת, הפתרון הוא לדאוג לחימום המים בבריכה.

מה זה חימום בריכת שחייה

את בריכת השחייה ממלאים במים אשר מושפעים מתנאים סביבתיים למשל אם חם בחוץ הם מתחממים מעט ואם קר הם מתקררים. כדי לווסת את טמפרטורת המים ולשמור עליה קבועה עם מינימום תלות בתנאים סביבתיים שונים ניתן להיעזר באביזרים שונים כמו כיסוי לבריכה אשר מסייע לשמור על ניקיון הבריכה אך גם על טמפרטורת המים. חימום המים בבריכת השחייה מאפשר במרבית המקרים שימוש קבוע בבריכה גם בעונות וימים בהם קר יותר, כך למשל אפשר להמשיך לשחות באופן קבוע ללא קשר אם מדובר על תקופה של קיץ או חורף.

איזה דרכים יש לשמור על מים חמים ונעימים בבריכה

חימום בריכה יכול להתבצע בכמה דרכים, אחת מהן היא על ידי שימוש במערכת סולארית שזאת למעשה דרך של שימוש בפאנלים סולאריים אשר נעזרים באנרגיית השמש לצורך חימום המים בבריכת השחייה בדומה לדוד שמש, זהו פתרון יעיל, ידידותי לסביבה וחסכוני. עוד דרך זה כיסוי סולארי שזה כיסוי לבריכה אשר שומר עליה מפני לכלוך, אידוי של המים ובשל צורתו והמבנה שלו הוא מתחמם כתוצאה מחשיפה לקרני השמש ומה שגורם לחימום המים. דרך נוספת היא על ידי משאבת חום שהיא למעשה פתרון לחימום מים כל השנה גם בתקופת החורף, פתרון שאינו תלוי בחשיפה לשמש.

אילו שיקולים חשוב לקחת בחשבון במה שקשור לחימום בריכה

חימום בריכה זהו משהו שבעלי בריכות פרטיות צריכים להתייחס אליו ולקחת בחשבון ויש מספר שיקולים שצריך לחשוב עליהם בנושא. אחד השיקולים הם את מי לרוב משמשת בריכת השחייה, האם זה ילדים אשר משתמשים בה בתקופת הקיץ לשכשוך ובילוי עם חברים או שזה משמש לצורך שחיה כפעילות ספורטיבית אז יש שימוש בבריכה בתדירות גבוהה וללא קשר לעונות השנה. במידה ואכן הבריכה מיועדת לשימוש באופן קבוע ולא תקופתי נכון לדאוג לחימום המים. הבחירה האם להשתמש במערכת סולארית, כיסוי סולארי לבריכה או משאבת חום לבריכה תלויה בין היתר האם הבריכה משמשת גם בחורף אז חשוב לקחת בחשבון שנושא החשיפה לשמש בחימום סולארי עלול להיות בעייתי ואז נכון יותר להשתמש במשאבת חום, אך אם היא משמשת בעיקר בעונת הקיץ וחלקית באביב ובסתיו לעיתים חימום סולארי הוא פתרון מספק.

מעוניינים להתייעץ בנושא בניית בריכות שחייה? צרו קשר עם צוות מומחי Pool-Guy עוד היום.

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח