בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

כימיקלים לבריכה

השקעתם רבות בתכנון בריכה פרטית בביתכם, בניתם אותה בדיוק כמו שחלמתם כל נותר לכם כדי לשמור על בריכת שחיה סטרילית ונקייה היא לרכוש את החומרים הנכונים לניקיונה.
כימקלים לבריכה - pool-guy.co.il

השקעתם רבות בתכנון בריכה פרטית בביתכם, בניתם אותה בדיוק כמו שחלמתם כל נותר לכם כדי לשמור על בריכת שחיה סטרילית ונקייה היא לרכוש את החומרים הנכונים לניקיונה. כימיקלים לבריכה הן הדרך המוכרת והטובה כדי לשמור על מי הבריכה צלולים ונקיים.

בעלי בריכות פרטיות וציבוריות משתמשים בכימיקלים לבריכה כדי לשמור על בריאות הרוחצים בה וכדי לשמור אורך חיי הבריכה. סיימתם בבניית בריכה ביתית ואינכם יודעים אלו כימיקלים מומלצים לשימוש הבריכה שלכם, הגעתם למקום הנכון.

אילו פתרונות לניקוי בריכה מומלצים?

מרבית בעלי בריכות שחייה משתמשים בכימיקלים לבריכה כדי לשמור על ניקיונה, על צלילות המים וריכוך המים ושניהם יחד מבטיחים רחצה בטוחה לרוחצים בה. ישנם היום פתרונות נוחים וקלים לשימוש כדי לשמור על רחצה בטוחה ונקייה בבריכות ציבוריות בכלל ובבריכות פרטיות בפרט. שימוש נכון בכימיקלים לבריכות פרטיות הוא חשוב ביותר ומומלץ להקפיד להשתמש בהם נכון שכן אין באמת גוף שמפקח ובודק את טיב המים בבריכות הללו ולכן רבים נעזרים בחומרים כימיים כדי לשמור עליה.

אחד הפתרונות השימושיים ביותר עבור בריכות ביתיות וציבוריות הוא השימוש בכלור. כלור לניקוי בריכה אינו גז כלור נקי אלא אבקת נתרן היפו – כלורי או סידן היפו – כלורי בשני המקרים האבקה מתמוססת במים ומתפרקת לחומצה ביפו כלורית. כך שהשימוש באבקות אלו יעיל במיוחד אם משתמשים בהן בצורה מבוקרת ונכונה בהקפדה להנחיות המוצר שנרכש.

רבים משתמשים במערכת בקרת כימיקלים לבריכה כדי שהמערכת באופן מחושב ומדויק תספק לבריכה את כמות הכימיקלים לבריכה בצורה מדודה ומתאימה לגודל הבריכה,  צורתה, עומקה וכן הלאה. המערכות מתוכנתות על ידי איש מקצוע אמין ואיכותי מאפשרת לכם ליהנות ממי בריכה צלולים ובטוחים לרחצה.

בריכות שחיה שיש בהן ירוקת ניתן לטפל בבעיה באמצעות חומרים שמונעים ומטפלים בבעיה כמו Anti – Scum. ישנם עוד חומרים רבים נוספים שניתן להשתמש על מנת לטפל בניקיון הבריכה בצורה אולטימטיבית כמו משאבת חול, או מונע היווצרות פוספטים, אנזים למניעת לכלוכים במים או חומר שמונע אידוי של המים. כל אלו הם כימיקלים לבריכה שכדאי לעשות בדיקה של חומציות המים עם ערכה ייעודית רק כדי לוודא כי המים בעלי חומציות תקינה.

כימיקלים לבריכה הם הדרך היעילה ביותר והנוחה ביותר לשמור על מי הבריכה צלולים ונקיים. השימוש בחומר הנכון יכול לפתור בעיה ספציפית ואף למנוע אותה. חשוב לקנותם ממקום איכותי ואמין שמתמחה בבנייה ותכנון בריכות שחיה, שתחלופת המוצרים גבוהה בו הכוונה שקונים ממנו רבים אחרים כך תוכלו להיות בטוחים כי הוא מחדש את המלאי בתדירות גבוה מה שאומר שאתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר, שהמוצר יהיה בתוקף לאורך השימוש בו, שיתאים לפתרון הבעיה שלכם ומומלץ לשימוש בבריכה הפרטית שלכם.

היכן ניתן לקנות כימיקלים לבריכה?

מומלץ לרכוש את המוצרים לבריכה מחברה אמינה שמתמחה בציוד לבריכות שחיה. אצלנו בחברת Pool – Guy תמצאו את כל הפתרונות האיכותיים ביותר לשמירה על בריכה נקיה וסטרילית שתעניק לכם רחצה מהנה ובטוחה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם לניקוי בריכת שהחיה שלכם.

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח