בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

מכשיר מלח לבריכה

כאשר משתכשכים בבריכת השחייה אחת מנקודות המוצא היא שהמים נקיים וכי לא יכול להיגרם נזק משחיה או שכשוך באותם מים
מכשיר מלח לבריכה

כאשר משתכשכים בבריכת השחייה אחת מנקודות המוצא היא שהמים נקיים וכי לא יכול להיגרם נזק משחיה או שכשוך באותם מים. בבריכות שחיה אשר שומרים עליהן הדבר הזה הוא אכן נכון ואחד הדברים שהכי דואגים לו זה כל נושא התחזוקה והניקוי של הבריכה הן על ידי שימוש בעזרים לניקוי הבריכה כמו רובוט לבריכה ביתית, מטאטא לקרצוף, רשת עלים ולא פחות חשוב חומרים לחיטוי המים שהמוכר בהם ביותר זה הכלור.

מה זה בדיוק מכשיר מלח לבריכה

עד לפני כמה שנים חיטוי בריכה היה נעשה אך ורק בדרך אחת וזה על ידי הוספה של כלור שהוא חומר כימי תעשייתי, חומר אשר ריחו מוכר ביותר, הוא בעל ריח חזק ועוצמתי מאוד, אך יש אנשים רבים אשר רגישים או אלרגיים אליו, רבים סובלים מצריבה בעיניים לאחר שחייה במי בריכה המחוטאים בכלור ולכן חיפשו פתרונות שונים לחיטוי מי הבריכה פתרונות שהם יותר טבעיים מבלי לפגוע ברמת החיטוי עצמו. אחד מהפתרונות שפותחו זה מכשיר מלח לבריכה, מכשיר מיוחד המותקן בבריכה אשר באמצעות תהליך מיוחד מפרק מלח לתוך מי הבריכה, פירוק המלח גורם להפקת כלור טבעי, אשר מחטא את המים בצורה מעולה ויעילה ומוריד את הצורך של הוספת כימיקלים לבריכה, אותם כימיקלים תעשייתיים שגורמים לצריבה ורגישות רבה בקרב כל כך הרבה אנשים.

כיצד עובד מכשיר מלח לחיטוי הבריכה

מכשיר מלח לבריכה הוא מכשיר אשר עובד באופן אוטומטי ומפרק מלח במי הבריכה, תהליך אשר יוצר כלור טבעי המהווה חומר המחטא את המים ועושה את אותה פעולה של הכלור התעשייתי רק בצורה בריאה יותר ועם פחות צריבה ורגישות. פתרון זה מאפשר לכל אחד לרחוץ בבריכה גם אם הוא רגיש לכלור, כל זאת מבלי לוותר על החשיבות של חיטוי המים ושמירה על הבריאות. ההבדל בין הכלור שנוצר מפירוק המלח על ידי המכשיר לכלור הרגיל שמוסיפים למים הוא שמדובר פה על כלור טבעי שהוא אחד מהיסודות של המלח, זאת אומרת תוצר טבעי ולא תעשייתי. חשוב לציין שלמרות שלמים מוסף מלח המים עצמם אינם מלוחים, רמת המלח בהם נמוכה יחסית וניתן לפתוח את העיניים במים מבלי לסבול מתחושת הצריבה אשר מורגשת פעמים רבות כאשר שוחים בבריכה רגילה שחוטאה בכלור תעשייתי רגיל.

באיזו בריכת שחייה אפשר להתקין מכשיר מלח

התקנה של מכשיר מלח לבריכת שחייה אפשרי למעשה לכל בריכה באשר היא, בין אם מדובר על בניית בריכת שחייה פרטית חדשה שנמצאת בתהליך בנייה או בריכה קיימת ופעילה. מדובר במכשיר פשוט ויעיל אשר עבודתו אינה פוגעת בבריכה או בסביבה. מכשירי המלח לבריכה לרוב פשוטים לתפעול והינם אוטומטים מבחינת פיקוח ותפעול רמת החומציות והכלור במים מבלי שיש צורך להתערב ידנית. יש מערכות המתאימות לבריכות בגדלים שונים בהתאם לכמות המים שכל בריכה מכילה.

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח