בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

מערכת מלח לבריכה

כל בעל בריכה מעוניין לשמור על  ניקיון הבריכה בצורה הטובה ביותר, להאריך את חיי הבריכה, תקינותה ולאפשר לרוחצים בה רחצה נעימה, נקייה ובטוחה. השימוש במערכת מלח לבריכה מאפשרת לכם לנקות את הבריכה בצורה טבעית ולא להשתמש בכימיקלים.

כל בעל בריכה מעוניין לשמור על  ניקיון הבריכה בצורה הטובה ביותר, להאריך את חיי הבריכה, תקינותה ולאפשר לרוחצים בה רחצה נעימה, נקייה ובטוחה. השימוש במערכת מלח לבריכה מאפשרת לכם לנקות את הבריכה בצורה טבעית ולא להשתמש בכימיקלים.

כשמשתמשים במערכת כזו, אין זה אומר שהחיטוי מתבצע ללא כלור כלל, אלא למעשה מערכת המלח מייצרת את הכלור באופן עצמאי מבלי הצורך להוסיף כלור אבקתי, נוזלי או בטבליות. מערכת זו משפרת את צלילות המים אם היא נעשית בצורה מבוקרת לפי הוראות והמלצות של בעלי מקצוע מומחים.

ישנם יתרונות רבים לשימוש במערכת מלח לבריכה, בעלי בריכות פרטיות רבים בוחרים באפשרות זו כדי להפחית את השימוש בכימיקלים ולשמור על הבריכה הפרטית שלהם צלולה וסטרילית. בנוסף, המים הקשים בישראל, מקשים על מערכות שונות לתפעל בצורה יעילה, הלכלוך והאבק המצטברים בתחתית הבריכה גם לא ממש מועילים להתייעלות המערכות ולכן השימוש בה מאפשרת לכם לשמור על הבריכה ולהאריך את חייה.

יתרונותיה של מערכת המלח לבריכה

  • שימוש בחומרים טבעיים ולא כימיים לניקיון הבריכה – ישנם אנשים רבים המעדיפים להשתמש בחומרים טבעיים ולא בחומרים כימיים. השימוש במערכת זו מאפשרת לכם לשמור על ניקיון הבריכה בצורה טבעית.
  • ריכוך המים בשל השימוש במלח – המלח שנכנס למערכת, מסתנן בצורה חוזרת ולכן אין צורך להוסיף מלח בכל פעם שמפעילים את המערכת, זה מאפשר לכם ליהנות לאורך זמן מבריכה איכותית ונקייה וללא צורך בהוספת מלח.
  • השימוש במלח מאפשר שימושים חוזרים במלח – המלח שנכנס למערכת, מסתנן בצורה חוזרת ולכן אין צורך להוסיף מלח בכל פעם שמפעילים את המערכת.
  • חיטוי באופן רציף – המערכת משחררת ומסננת את המים בצורה מבוקרת ורצופה ויעילה מאוד בקרב אנשים בעלי רגישויות לכלור. ישנם אנשים וילדים רבים שעורם רגיש לכלור ולכן השלכות השימוש בה הן הרבה פחות מורגשות בעבורם.

איך לבחור מערכת מלח לבריכה?

ישנם סוגים שונים של מערכות מלח לבריכה, חשוב להתאים את המערכת לבריכה שלכם. המערכת צריכה להיות חזקה, איכותית ומותאמת לגודל וצורת הבריכה שברשותכם. רכישה של מערכת שלא מתאימה לא תשרת אתכם כראוי, תגרום לבלאי מהיר יותר ואתם לא תיהנו מבריכה בעלת מים צלולים ונקיים.

חשוב עוד לדעת על המערכת

מערכת מלח לבריכה דורשת אחזקה ראויה, אם ההתקנה לא תתבצע לפי הנחיות והוראות היא עלולה להתקלקל במהירות או לא לספק לכם את ניקוי הבריכה שלשם כך את רוכשים אותה. מומלץ להתייעץ עם מומחים בהתקנת בריכות פרטיות שיספקו לכם את כל המידע שאתם צריכים לפני שאתם רוכשים מערכת לבריכה הביתית שלכם כדי למנוע אכזבות בהמשך.

רוצים לדעת עוד? מתלבטים איזו מערכת מתאימה לבריכה שלכם? אנחנו בחברת pool – Guy, המומחים בתחום בניית בריכות שחיה ביתיות, מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ואנחנו עם הניסיון הרב שרכשנו מעל 25 שנה, מקצועיות רבה ושירות.

למידע נוסף ראו גם: רובוט לבריכה ביתית

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח