בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

משאבה טבולה

בריכות שחיה, בין אם מדובר על בריכות שחיה מקצועיות ובין אם על בריכות ביתיות פרטיות משלבות בנוסף לבריכה עצמה עוד מכלול של ציוד ואביזרים שונים חלקם הכרחיים ואפילו חובה כמו למשל פילטר לבריכה..
משאבה טבולה

בריכות שחיה, בין אם מדובר על בריכות שחיה מקצועיות ובין אם על בריכות ביתיות פרטיות משלבות בנוסף לבריכה עצמה עוד מכלול של ציוד ואביזרים שונים חלקם הכרחיים ואפילו חובה כמו למשל פילטר לבריכה, מערכת לחיטוי מים, משאבה ועוד וחלקם אביזרים שמוסיפים להנאה ולעיצוב אך לא הכרחיים כמו תאורה מיוחדת, מפלי מים וכדומה. הציוד הנלווה הינו ציוד אשר מותאם לכל בריכה ובריכה באופן אישי בהתאם לגודל ולסוג שלה אך יש גם מענה לצרכים האישיים של המשתמשים בבריכה למשל הרצון להיות מעורב בניקוי, חיטוי המים ועוד, כאשר כל בריכה נזקקת אחת לתקופה להחלפה של מים למים חדשים ולשם כך נעזרים בין היתר במיכשור מתאים כגון רובוט לבריכה ביתית, וכמובן במשאבה טבולה.

משאבה טבולה, מה זה בדיוק המשאבה הזו

משאבה טבולה הינה למעשה משאבה המיועדת לניקוז של מים ממקומות שונים כמו למשל בבתים בהם יש בורות ספיגה, בחניונים תת קרקעיים, מרתף של בית וגם בריכות שחייה. זהו ציוד העוזר לנקז את המים מאותו מקום בו היא מותקנת כדי למנוע הצפה אשר יכולה לגרום לנזקים שונים שיכולים להיגרם כתוצאה ממגע עם המים או כל מה שקשור למים עומדים אשר יכולים להוות מצע להתפתחות זיהומים שונים. יש סוגים שונים של משאבות טבולות חלקן משאבות תעשייתיות זאת אומרת משאבות חזקות, גדולות ועוצמתיות על מנת שיוכלו לעמוד בעומסי העבודה אך יש גם משאבות קטנות יותר המתאימות לעבודות קלות ופשוטות יותר כמו למשל משאבה טבולה לבריכה פרטית.

איזה סוגים של משאבות טבולות ישנם בשוק

החלוקה העיקרית בין סוגי משאבות טבולות הן משאבות לביוב ולשאיבה של למים מזוהמים ומשאבות המיועדות לעזרה בניקוי מים נקיים יותר כמו מים של בריכת שחייה. מעבר לכך יש הבדלים בגודל המשאבה, עוצמת המנוע ועוד כדי להתאים את המשאבה לעבודה לה היא מיועדת. משאבה טבולה בבריכת שחייה היא מוצר חובה משום שהיא משמשת לשאיבת המים לצורך העברה שלהם לטיהור, זהו דבר חשוב ביותר שכן מדובר במערכת סגורה ושימוש במים מזוהמים יכול להוות גורם משמעותי להתפתחות בעיות בריאותיות.

מהם הפרמטרים אותם צריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים משאבה טבולה לבריכה

בחירה של משאבה צריכה לקחת בחשבון ולהתייחס למספר גורמים כמו למשל גודל הבריכה שכן גודל הבריכה משפיע על כמות המים שיש בבריכה אשר משפיעים על גודל המשאבה, שכן משאבה שתהיה קטנה מדי לא תיתן מענה ראוי לשאיבה ויש הבדל בין בריכה ביתית לבריכה ציבורית וגם בתוך כל סוג בריכה יש גדלים שונים ותכולת מים שונה. דבר נוסף שדורש התייחסות זה ייעוד המשאבה, האם היא מיועדת לשאוב מים ולמנוע הצפות או שהיא מיועדת לשאוב מים לצורך טיהור בלבד, משאבה אשר מיועדת למניעת הצפות היא משאבה המגיעה עם מצוף ופועלת בהתאם לגובה המים וברגע שאין מים היא מפסיקה לעבוד.

למידע נוסף ראו גם: כימיקלים לבריכה

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח