בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

משאבת חום לבריכה

אתם נהנים מבריכת השחייה הפרטית שלכם כל חודשי הקיץ החמים, השמש מחממת את המים, האוויר בחוץ חם ולח והקפיצה למי הבריכה ממש מתבקשת.
משאבת חום לבריכה - Pool-Guy

אתם נהנים מבריכת השחייה הפרטית שלכם כל חודשי הקיץ החמים, השמש מחממת את המים, האוויר בחוץ חם ולח והקפיצה למי הבריכה ממש מתבקשת. אבל מה עושים בחורף? האם בחודשי החורף אנחנו לא יכולים להשתמש בבריכה הביתית שלנו? התשובה לכך חד משמעית, לא. עם משאבת חום לבריכה אתם יכולים ליהנות מבריכה חמימה ונעימה גם בימי החורף הקרים.

ניתן להסכים פה אחד שזכינו במדינתנו למזג אוויר אולטימטיבי כדי ליהנות מבריכות פרטיות בבתים פרטיים. מרבית חודשי השנה אנחנו נהנים וישנם שיגידו כי אנחנו סובלים מחום כבד, אך מי שיש לו בריכה ביתית אינו סובל כלל וההנאה ברחצה פרטית בביתו הופכת את החום הכבד לנסבל הרבה יותר. אלו בעלי בריכות פרטיות שרוצים ליהנות מרחצה נעימה גם בחודשי החורף הקצרים שלנו, נעזרים במשאבת חום לבריכה שתחמם את המים לטמפרטורה נעימה ונוחה לרחצה.

מהי משאבת חום ואיך היא פועלת?

משאבת חום לבריכה היא מכונה השואבת את המים הקרים מתוך הבריכה ומחזירה אותם לבריכה בטמפרטורה שהוגדרה מראש. המשאבה פועלת בצורה יחסית פשוטה, היא שואבת את המים ובאמצעות טכנולוגיה פשוטה מעבירה את המים סירקולציה בתוך המשאבה ומחזירה את המים לאחר שחוממו לבריכה.

בטיחות השימוש במשאבת חום לבריכה הינה גבוהה, כמובן שצריך לרכוש את המשאבה מחברה מוכרת ואמינה המתמחה בציוד לבריכה. באופן נחרץ אנחנו לא מזהירים לא רכוש משאבות חום לבריכה באינטרנט שכן הן יכולות להוות סכנת נפשות אמתית.

איך ליעל את חימום המים אף יותר?

השימוש בכיסוי סולרי לבריכה יכול להועיל לכם לשמור על חום המים בבריכה, אתם יוצאים מהמים לחצי שעה- שעה ורוצים לשמור על טמפרטורת המים תוכלו להשתמש בכיסוי לבריכה. אם חזרתם לבריכה כעבור זמן ממושך, תוכלו להפעיל בשנית את משאבת חום לבריכה והיא תוך זמן קצר תחזיר את טמפרטורת המים הרצויה.

אנחנו בחברת Pool – Guy מתמחים בתכנון ובניית בריכות שחיה פרטיות, אנחנו משווקים ללקוחותינו ציוד לבריכה מהמתקדמים בעולם, כמו ציוד מתקדם לבריכה, כימיקלים לבריכה ועוד רבים נוספים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור בהקדם.

למידע נוסף בתחום ראו גם: בניית בריכות שחייה בצפון

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח