בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

ניקוי קרקעית בריכה ביתית כחלק מאחזקת בריכות שחייה

ניקוי קרקעית בריכה ביתית היא פעולה חשובה מאוד למען שמירה על איכות מי הבריכה שלכם וחלק בלתי נפרד מאחזקת בריכות שחייה באופן כללי.
ניקוי קרקעית בריכה - pool guy

ניקוי קרקעית בריכה ביתית היא פעולה חשובה מאוד למען שמירה על איכות מי הבריכה שלכם וחלק בלתי נפרד מאחזקת בריכות שחייה באופן כללי. בקרקעית הבריכה מצטברים רוב הלכלוכים ובמיוחד שאריות של לכלוכים קשים שקשה לנקות גם לאחר שאתם מתחזקים את הבריכה בדרך קבע.

פעמים רבות, בעת כניסתנו לבריכה, אנחנו לא שמים לב לכך שאנחנו מביאים איתנו לכלוך רב ומכניסים אותו לתוך הבריכה. לפעמים הלכלוך הזה נשאר ומקשיח ואותו קשה לנקות מאוד גם אם אנחנו שומרים על ניקוי קרקעית בריכה ביתית שלנו, והכלים לאחזקת בריכות שחייה לא תמיד מגיעים לשאריות הלכלוך והחול שהצטברו. נכון שהציוד והכלים לאחזקת בריכות שחייה אמורים להקל עלינו בניקיון  אבל לעיתים לא כל סוגי הציוד מתאימים ולא מנקים ביעילות או יסודיות רבה ניקוי קרקעית בריכה ביתית. לשם כך יש להשתמש ברובוט לבריכה ביתית.

מגוון של ציוד לניקוי קרקעית בריכה ביתית

כיום ישנם כלים רבים לצורך אחזקת בריכות שחייה ביתיות וציבוריות גם כן, וגם אביזרים שעוזרים משמעותית לצורך ניקוי קרקעית בריכה ביתית במיוחד. אמנם האביזרים השונים עוזרים לנקות את הבריכה היטב ולכל כלי יש את התפקיד שלו בתהליך הניקוי, ביניהם שאיבת הקרקעית וניקיון כלל הבריכה, אך במהלך התהליך מתבצעת סירקולציה בתוך המים, מה שגורם לחלק משאריות הלכלוך לרדת ולהישאר שוב במי הבריכה, כאשר ככל שמדובר בעומק עמוק יותר, כך קשה יותר להגיע אליו ולנקות אותם. 

כאמור, האמצעים לניקוי קרקעית בריכה ביתית הינם מגוונים, ביניהם שואבים לבריכה ביתית, ערכת ניקוי עם רשת ומוט לניקוי ידני, כמו כן גם ציוד לשמירה וסינון מי הבריכה כמו רשת או כיסוי אטום המגנים בפני מזיקים או נפילת עלים מלכלכים. סקימר המדמה את פעולת השאיבה ומותקן ישירות על דופן הבריכה, שימוש בכלור וסינון, ניקוי וטיהור מי הבריכה הביתית, וכל אלו בנפרד או יחדיו בהחלט תורמים ומביאים לאחזקת בריכות שחייה והגנה מפני הצטברות לכלוכים המביאים בקטריות וזיהומים אפשריים שמזיקים לבריאות שלנו.

יתרונותיו של רובוט לבריכה ביתית

רובוט לבריכה ביתית מהווה יתרון מעל שאר האמצעים לניקוי קרקעית בריכה ביתית בעיקר מאחר והוא עובד עצמאית ואוטומטית, בזמן שאין תנועה ברחבי הבריכה. כך, הוא מכין את מי הבריכה נקיים וטהורים לפני השחייה באופן קבוע.

כמו כן, קיימים סוגים מיוחדים של רובוט לבריכה ביתית שבהם קיימת הפונקציה של איתור נזילות, מה שמהווה שדרוג משמעותי לאחזקת בריכות שחייה ובמיוחד כשמדבור בניקוי קרקעית בריכה ביתית שיהיה יעיל, יסודי ואיכותי.

מה כל כך חשוב בניקוי קרקעית הבריכה?

כשבריכות שחיה ביתיות הפכו לטרנד פופולארי בשנים האחרונות, במיוחד בארץ חמה וקיצית כמו ישראל, כשאנשים מחזיקים בריכות שחיה בגדלים שונים בחצר ביתם או במרפסת הפתוחה להנאתם, רוב הבריכות הללו מקובעות לקרקע ולכן מחייבות טיפול שוטף, אחזקת בריכות שחייה והניקיון שלהן. זאת מכיוון שכשנוטים לשחות כמה חברי משפחה או חברים מתארחים שמשתמשים בבריכה), הגוף שלנו נוטה להעביר חיידקים ופטריות וכשמדובר במים, שהרי חיידקים ומזיקים עוברים הרבה יותר מהר במגע עם המים. החיידקים הללו יכולים לעבור מעור לעור דרך הרוק, הפרשות גוף אחרות, מגע עור, נשיקה או כל חשיפה אחרת לאדם אחר. זהו גורם ישיר לזיהומים ומחלות כמו שלשולים, דלקות עור אוזניים או עיניים ומחלות אחרות., על כן חשיבות ניקיון הבריכה הביתית שלכם הינה חשובה וגבוהה.

חשוב להבין שלהבדיל מבריכה ציבורית שבה יש צוות ניקיון ומצילים, אין פיקוח על בריכה ביתית ולכן אחזקת בריכת שחייה ביתיות מוטלת עלינו כבעלי הבית ושטח הבריכה. לא רק תחזוק מי הבריכה או קירות ואריחי הבריכה, אלא גם האסתטיקה שלה כמו אריחים שבורים, סדקים, צבע, חלקי חילוף וטיפול בבלאי ונזקי מזג האוויר והטבע ועוד.

איזה ציוד מומלץ לניקוי לצד רובוט לבריכה ביתית? 

בזמן שרובוט לבריכה ביתי הוא בהחלט וללא ספק אחד מהאמצעים השימושיים והאפקטיביים ביתור לאחזקת בריכות שחייה, כאשר הוא עובד באופן עצמאי, מקרצף ומשפשף את קרקעית הבריכה ביסודיות ומנקה את האריחים כראוי, שאר הציוד הקיים גם כן יתרום רבות לשמירה על הניקיון בבריכה הביתית שלכם.

כיסוי לבריכה

בזמן שאנחנו לא עושים שימוש בבריכה, תפקידו של כיסוי לבריכה בעצם מונע כניסה של עלים או שאריות של לכלוכים מהאוויר או מבחוץ בכלל אל תוך מי הבריכה, כמו גם מזיקים וחול.

רשת

אם אינכם מעוניינים להשתמש בכיסוי אטום, במקרה כזה גם רשת מספיקה ובעיקר מונעת כניסת מזיקים חיים למים שיכולים להדביק ולהעביר מחלות, כאשר שאריות לכלוך במים זה בעיקר לא נעים לשחייה סביבם.

כלור

כאשר משתמשים בכלור לניקוי הבריכה, אתם בעצם מקפידים על השמירה של טיהור וניקוי המים לשחייה בבריכה. כשמדובר בבריכה פרטית ולא ציבורית עם פיקוח, כדאי להקפיד לשמור על האיזון בין כמות הכלור למים, כמו כן כדאי לעקוב אחר רגישויות השוחים בבריכה האפשרית במקרה של הימצאות חומר כמו כלור בתוך מי הבריכה.

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח