בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

פילטר לבריכה

בריכת שחייה בין אם מדובר עם בריכת שחייה ציבורית או פרטית דורשת תחזוקה שוטפת וחשוב לתת תשומת לב ולהקפיד על כל נושא ניקיון המים.
פילטר לבריכה

בריכת שחייה בין אם מדובר עם בריכת שחייה ציבורית או פרטית דורשת תחזוקה שוטפת וחשוב לתת תשומת לב ולהקפיד על כל נושא ניקיון המים. כמובן שיש הבדלים מסוימים בין בריכה ציבורית בה משתמשים מאות ואלפי אנשים לבין בריכת שחייה ביתית בה לרוב משתמשים אנשים בודדים אולי כמה עשרות בודדות אך נושא של ניקיון המים חשוב שכן מים מלוכלכים, מים מזוהמים יכולים להוות סכנה לבריאות המשתמשים.

ממה בריכה מתלכלכת

המים בבריכה יכולים להתלכלך ולהזדהם מכל מיני מקורות ומשלל סיבות. אחת מהסיבות היא שמים עומדים הם לרוב מצע לאורגניזמים שונים להתפתח בטח אם אין בהם כימיקלים אשר מחטאים אותם. מעבר לכך דברים שונים נכנסים למים שבבריכה, זה יכול להיות על ידי האנשים המשתמשים בה ומכניסים איתם שאריות של מזון שנדבק להם לגוף, חתיכות של לכלוכים מכפות הרגליים, שיער מהראש ומהגוף שנשאר במים ועוד, דברים שעפים לבריכה מהסביבה כמו עלים של פרחים, עצים, חרקים שטבעו במים וכדומה. כל החלקיקים הללו במידה והם נשארים בתוך המים יהפכו עם הזמן למצע ביולוגי להתפתחות של זיהומים שונים.

פילטר לבריכה – שמירה על ניקיון הבריכה איך עושים את זה

יש מספר דרכים לשמור על ניקיון הבריכה כאשר אחת הדרכים היא כמובן על ידי החלפה תכופה של מים מה שלרוב אינו פתרון ישים שכן בבריכות שחייה שאינן בריכות מתנפחות יש כמויות של מים וכל החלפה כזו היא גם בזבוז של מים וגם עלויות מאוד יקרות ולכן יש אביזרים שונים אשר פותחו ועוזרים בכל מה שקשור לניקוי וטיהור המים כמו כימיקלים לבריכה, המחטאים את המים או מערכת מלח במידה ולא רוצים להשתמש בכימיקלים, רובוט אשר מסייע לניקוי הבריכה בעיקר בקרקעית שלה ובדפנות במידה והוא מתאים לכך וגם כל מיני סוגים של פילטרים לבריכה, כאשר פילטר לבריכה הינו מערכת המותקנת כחלק ממערכת סגורה של הבריכה אשר שואבת מים מתוך הבריכה, מסננת אותם ומחזירה אותם חזרה לבריכה כאשר הם נקיים מלכלוכים שונים.

פילטר לבריכה, איזה סוגי פילטרים קיימים

ישנם סוגים שונים של פילטרים המתאימים לסוגים שונים של בריכות בעיקר בהתאם לגודל הבריכה שכן יש הבדל בין פילטר שצריך לסנן מים בבריכה ציבורית ענקית לסינון מים בבריכת שחייה ביתית פרטית. הפילטר מותאם לסוג הבריכה האם היא בריכה חפורה קבועה, או עילית, כאשר יש פילטר נייר שהוא פילטר נייד זול יחסית שמתאים לבריכות אינטקס אך הפילטר הנפוץ ביותר שמשתמשים בו למרבית הבריכות הוא פילטר מסנן חול המגיע בגדלים שונים בהתאם לגודל הבריכה ולכמות המים אותה יש לסנן, הוא עשוי מחומרים שונים ועמיד לקורוזיה ותנאים סביבתיים קשים. כמובן שבנוסף לפילטר אשר מנקה את המים חשוב להקפיד גם על חיטוי המים בין אם על ידי כימיקלים מתאימים או על ידי מערכת מלח. מעוניינים ברכישת פילטר פבריכת השחייה שלכם? פנו אל צוות pool-guy ונשמח לעמוד לרשותכם.

למידע נוסף ראו גם: ציוד לבריכה

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח