בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

טיפים לרכישת ציוד לבריכות שחיה ביתיות

יש לכם בריכה פרטית בחצר ביתכם, איזה כיף! כדי לשמור על הבריכה סטרילית, איכותית ולאורך שנים עליכם לרכוש ציוד לבריכות שחיה שישמשו אתכם בתחזוקה השוטפת של הבריכה.
ציוד לבריכות שחיה ביתיות - pool-guy

יש לכם בריכה פרטית בחצר ביתכם, איזה כיף! כדי לשמור על הבריכה סטרילית, איכותית ולאורך שנים עליכם לרכוש ציוד לבריכות שחיה שישמשו אתכם בתחזוקה השוטפת של הבריכה. איזה ציוד עליכם לרכוש? מה הם המוצרים הבסיסיים? ואיך ניתן להקל עליכם בשימוש עם מוצרים איכותיים נוספים?

בעלי בריכות פרטיות נתקלים בשאלות רבות ומגוונות בעניין תחזוקת בריכת השחייה שברשותם ולא בכדי, השקעתם רבות בבניית הבריכה ואתם רוצים לשמור עליה איכותית למשך שנים רבות. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עליכם להיעזר בציוד לבריכות שחיה ביתיות טוב ואמין.

מערכות חיטוי מי הבריכה

כשאנחנו רוצים לשמור על סטריליות מי הבריכה הפרטית שלנו אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אביזרים לבריכה שניתן לרכוש. האם כל האביזרים הם איכותיים וטובים, לצערנו התשובה היא חד משמעית – לא. טרם רכישת ציוד לבריכות שחיה, עליכם לבדוק את תקן המוצר אותו אתם שוקלים לרכוש, להתאימו לגודל הבריכה ולצורכי השימוש שלכם. המגוון רחב ביותר וקל ללכת לאיבוד בתוך ים האפשרויות. לכן, מומלץ להתייעץ עם מומחים להתקנת בריכות בעלי וותר וניסיון רב כדי שיוכלו לתת לכם את ההכוונה והייעוץ הטובים ביותר לכם.

מסננים, משאבות ופילטרים

כחלק בלתי נפרד משמירה על מי הבריכה הפרטית שלכם, עליכם לרכוש ציוד לבריכות שחיה כמו: מסננים לבריכה, הם מאפשרים למים להיכנס לפעולת הניקיון מבלי להיתקל במוצקים שונים הנמצאים במים כמו שיערות או עלים קטנים מהצמחייה שבסביבת הבריכה.

לניקיון יסודי יותר מומלץ להשתמש במשאבת חול לבריכה למשל. המשאבה מורכבת ממיכל ובתוכו ישנו חול וחצץ ייחודיים המאפשרים סינון מי הבריכה בצורה יעילה יותר. חשוב לציין כי השימוש במשאבות החול לבריכה מתבצעות כאשר הרוחצים לא במים.

כדי לשמור על בריכת שחיה ביתית איכותית ונקייה, חשוב לבחור את ציוד לבריכות שחיה בהתאם לגודל, עומק וצורת הבריכה. הציוד צריך להיבחר בקפידה בהתאם לצרכים שלכם ולתנאי השטח. כדי לא לעשות רכישות שגויות אנחנו בחברת Pool – Guy מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל המידע שאתם צריכים כדי להתאים את הציוד במיוחד עבורכם.

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח