בנייה והתקנת בריכות שחייה בצפון

רובוט לבריכה ביתית לניקוי יעיל ויסודי של הבריכה

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בריכות ביתיות בחצרות בתים פרטיים. אחרי שהילדים הולכים לבית הספר והגנים או כל מסגרת אחרת, או בבוקר עוד לפני שהילדים מתעוררים, החלום של רבים מאיתנו הוא לשתות את הקפה..
רובוט לבריכה ביתית

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בריכות ביתיות בחצרות בתים פרטיים. אחרי שהילדים הולכים לבית הספר והגנים או כל מסגרת אחרת, או בבוקר עוד לפני שהילדים מתעוררים, החלום של רבים מאיתנו הוא לשתות את הקפה או את שייק הבריאות בתוך הבריכה הפרטית ולהירגע לפני שמתחיל האטרף של היום, לשחות בבריכה בשלווה ובשקט ולפתוח את היום שלנו באווירה בריאה ורגועה.

בריכות שחיה ביתיות הן נפוצות כיום יותר מתמיד ועל מנת שתוכלו ליהנות בבריכה הפרטית שלכם לאורך שנים מומלץ להיעזר בציוד לבריכה כמו רובוט לניקוי הבריכה הביתית. הרובוט יעשה עבורכם את העבודה ויאזן את כמות הכימיקלים לבריכה, ואתם תוכלו להמשיך וליהנות ממנה לעוד שנים רבות.

החשיבות של ניקיון הבריכה

אנחנו נמצאים בארץ חמה מאוד, תרתי משמע. ובמיוחד כשמדובר באקלים חם שכזה, אחזקת בריכה ביתית למי שברשותו השטח המאפשר זאת, הפכה להיות כבר מזמן לתענוג שרובנו יכולים להרשות לעצמנו, כאשר בעזרת התחזוקה ההולמת ועם הציוד המתאים, זוהי השקעה מצוינת לטווח הארוך מאוד.

בריכה ביתית יכולה להגיע במגוון של גדלים ועיצובים לכל המעוניין בכך, אך לא משנה מה הוא גודל הבריכה שבביתכם ומה המאפיינים בה, כולן דורשות תחזוקה שוטפת ואף הכרחית בכדי לשמור על הבריכה כראוי לטווח הארוך, בייחוד כשמדובר במשפחות עם ילדים שאוהבים להשתמש בבריכה, כשמדברים על תחזוקת הבריכה הביתית, מדובר גם על שמירה על הבריאות של הילדים, מפני בקטריות, לכלוך וחיידקים המצטברים במים.

רובוט לניקוי הבריכה הביתית
רובוט לניקוי הבריכה הביתית

מכיוון שאותן הבקטריות מועברות בקלות במים, בייחוד כשמדובר בשאריות רוק או פטריות בעור, הבריכה היא מקור למחלות אם לא מטפלים בה כראוי, לצד הגיינת הגוף הבסיסית. חוסר היגיינה עלול לגרום למחלות שונות, שלשול, דלקות עור, עיניים ואוזניים ועוד.

להבדיל מכל בריכה ציבורית, ששם ישנה תחזוקה שוטפת בסדר גדול מסחרי ומנותר היטב על נקיון המים והחלפת הכימיקלים בבריכות, בבריכה ביתית ופרטית אין את ההשגחה הצמודה והמעקב הזה ואין פיקוח, אלא שהריצה ותחזוק ניקיון הבריכה הינו באחריות המשתמש בלבד. לכן חשוב מאוד לדעת את כל הגורמים הבעייתיים ואת כל האפשרויות העומדות בפניכם לצורך טיפול בניקיון ותחזוקת הבריכה הביתית שלכם, ולצורך מניעת כל סכנה בריאותית.

בדיוק לצרכים כמו אלו קיים ציוד ייעודי ומגוון רחב של מותגים מוכרים לשמירה על הבריכה הביתית, העוזרים לשמור על ניקיון וטיב המים בבריכה, כמו רובוט לבריכה ביתית.

הציוד המומלץ לתחזוקת הבריכה הביתית

לצורך תחזוקה שוטפת של הבריכה הביתית שברשותכם או שברצונכם לרכוש ולהנות ממנה בימי הקיץ החמים, זה בלתי נמנע שתצטרכו להצטייד גם בציוד המתאים לתחזוקה שוטפת וקלה של הבריכה, בטח אם ברצונכם לשמור עליה לטווח ארוך.

כיסוי לבריכה:

בזמן שהבריכה לא נמצאת בשימוש, בין אם היא מלאה במים או ריקה, כיסוי לבריכה ימנע מהבריכה להתלכלך מהלכלוך שמחוץ לבית, כמו עלים, אבק, חול, יצורים מעופפים ושאר מזיקים, ובכך ישמור גם על האסתטיות וגם על מי הבריכה עצמם.

מערכת סינון וטיהור מי הבריכה:

קיימות בשוק מערכות סינון עם חומר כימי מיוחד לחילופין חומרים טבעיים העשויים מצמחים, למי שחפץ בכך או אלרגי לחומרים מסוימים, אשר שומרים על המים טהורים.

כלור:

החומר הנפוץ ביותר לניקוי הבריכה כאשר יש להקפיד על המינון הנכון ביחס לכמות המים והגודל.

סקימר:

מערכת שואבת לכלוכים כמו שואב אבק ביתי, כאשר ישנו צורך לריקון קבוע של מיכל האיסוף.

רשת:

בדומה לכיסוי, מגן מפני כניסת מזיקים וחרקים לבריכה, שאותו יש רק להוציא ולנער מחוץ לבריכה עצמה.

ערכה לבדיקת מים:

בדיקת איכות ושמירה על איזון רמת ph במי הבריכה.

רובוט לניקוי בריכה:

רובוט אשר עובד באופן עצמאי ופועל בכדי לנקות את כל צידי ותחתית הבריכה. הרובוט יודע לקרצף ולשפשף בצורה פדנטית ומדויקת את גוף הבריכה ובכך לשמור על המים נקיים ומוכנים תמיד לשחייה.

מבין כל אביזרי הציוד המותאם לתחזוקת הבריכה הביתית, ניכר כי הרובוט הוא היעיל ביותר והשימושי, כאשר הוא מבין כולם עובד עצמאית ולא מצריך תחזוקה בעצמו, חוץ מהפעלתו בפועל.
שאר הציוד, מצריך תחזוקה שוטפת ונפרדת, תזוזה בזמן ההפעלה וריקון אינסופי, פעולות מעייפות שבסופו של דבר עלולות לייאש את בעלי הבריכה.

למה כדאי להשתמש ברובוט לניקוי הבריכה?

על מנת לשמר את חוויית האסתטיות של הבריכה, רצוי ומומלץ להשתמש ברובוט לניקוי הבריכה הביתית.
השימוש ברובוט לניקוי הבריכה הוא ממש פשוט, קל ונוח. אתם חוסכים לעצמכם זמן יקר, מאפשרים לרובוט לעשות עבורכם את העבודה ואתם יכולים להמשיך להתפנות לדברים החשובים באמת ואפילו סתם לשבת בנוחות עם הקפה או הבירה, בחצר שליד הבריכה שלכם. בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית ברכישת רובוטים וציוד נלווה לבריכות ביתיות, שכן רבים בעלי בריכות הבינו את היתרונות בשימוש ברובוטים אלו.

יתרונות הרובוט לבריכה ביתית

  • תחזוקה – בריכה פרטית מצריכה מבעליה לשמור עליה נקיה, רק שלא תמיד יש לנו את הזמן להתפנות לניקיונות ולא בהכרח יש לנו את החשק לעשות זאת. בדיוק בגלל זה יש לנו את הרובוט לניקוי הבריכה. חשוב לציין כי חיטוי ראוי של הבריכה שומר על בריאות הרוחצים בה ועל איכות הבריכה עצמה לאורך שנים. הרובוט מומלץ מאוד לשימור ותחזוקת הבריכה הפרטית שלכם.
  • יעילות ונוחות – השימוש ברובוט לבריכה ביתית מאפשר לכם בקלות לשמור על הבריכה. הרובוט קל לתפעול, אתם יכולים להתפנות לדברים אחרים ואינכם צריכים להפעיל אותו – הוא כבר יעשה את העבודה עבורכם. אז למה אתם מחכים? זה בדיוק הזמן להתפנק. הכינו קפה או שייק ושבו בנחת בזמן שהרובוט עובד בשבילכם.
  • רכישה בטוחה – ברכישת רובוט לניקוי הבריכה מבית מותג איכותי ומוביל, אתם יכולים להיות בראש שקט שאתם בידיים טובות. רובוטים לבריכות ביתיות איכותיים וטובים יכולים לספק לכם בריכות נקיות וסטריליות שנים רבות.

לרכישת רובוט לניקוי הבריכה, מומלץ לרכוש ממומחים תחום של בנייה ותכנון בריכות שחיה, כאשר מקום שעובד בצורה מסודרת ואמינה שיכול להעניק לכם את הפתרון המושלם בעבור ניקיון הבריכה הביתית שלכם, פשוט כמו בכל תחום בעצם.

אז איפה ניתן לרכוש רובוט לבריכה ביתית?

אנחנו בחברת Pool-Guy מומחים בתחום ניקוי ותחזוקת בריכות, ומשווקים כיום רובוטים לניקוי הבריכה הביתית ובריכות ציבוריות בכלל מהמתקדמים בעולם.
ישנם סוגים רבים של רובוטים בשוק, חשוב לשים לב בעת רכישת רובוט לניקוי הבריכה, כי הוא מיוצר בחברה איכותית ואמינה בעלת תו תקן, עליה תוכלו לקבל המלצה מאיתנו. היתרון הגדול ביותר בשימוש ברובוט לבריכה הוא סינון ושאיבת כל הלכלוך הקיים בבריכה.
בבחירת רובוט איכותי, אתם יכולים להיות בטוחים כי יכולת הניקוי שלו מתקדמת ואיכותית ומובטחת רחצה בריאה ומופחתת כימיקלים לבריכה למשתמשים בה.

ניקיון הבריכה הביתית היא חלק משמירה על בריכה איכותית לאורך שנים רבות ושמירה על הרוחצים בה לרחצה בריאה ובטוחה. אנחנו חברת Pool-Guy משווקים ציוד לבריכה ואביזרים לבריכה שישמרו עליה ועליכם.
אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לחנות האונליין שלנו ולמצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. לא מצאתם? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ואנו נמצא זאת עבורכם.

שתפו:

עוד פוסטים

בניית בריכות שחייה בצפון - pool guy

בניית בריכות שחייה בצפון

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר משפחות שעוברות להתגורר בצפון. השלווה, המרחבים הפתוחים והירוקים והאווירה הכללית גורמת לרבים לשנות את מיקום מגוריהם ולעבור לאזורי צפון האר

המשך קריאה »

רוצה להתייעץ לפני התהליך?

יש למלא את הטופס ונשוב בהקדם.

Scroll to Top

רוצה לקבל הצעת מחיר?

יש למלא את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

לקוחות יקרים

בשל המצב הבטחוני ייתכן ולא יתאפשר לשלוח חלק מהמוצרים. נבקשכם לבדוק מולנו בטרם ההזמנה באתר במספר 054-3550078
תודה על הבנתכם

ביחד ננצח